Pokoje

Oferujemy Państwu 5 pokoi (z możliwością noclegu od 2 do 3 osób w pokoju). Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Na Państwa życzenie możemy udostępnić odbiornik telewizyjny do pokoju. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu.Pokój nr 1 - Niebieski 2 os.

Klimatyczny, przestronny pokój na pierwszym piętrze z widokiem na Karpacz. Duża wygodna łazienka z oknem na las. W pokoju znajduje się 1 łóżko małżeńskie (możliwość zmiany na 2 pojedyńcze). Istnieje możliwość noclegu dla dodatkowej osoby na pojedyńczej leżance.

czytaj więcej
Pokój nr 2 - Bordowy 2 os.

Klimatyczny, przestronny pokój na pierwszym piętrze z widokiem na las. W pokoju znajduje się 1 łóżko małżeńskie (możliwość zmiany na 2 pojedyńcze). Istnieje możliwość noclegu dla dodatkowej osoby na rozkładanej sofce.

czytaj więcej
Pokój nr 3 - Sosnowy 2 os.

Pokój na pierwszym piętrze, urządzony w rustykalnym klimacie. Sosnowe stare meble, przeszklony balkon z widokiem na grzbiet Karkonoszy - kocioł Wielkiego Stawu. W pokoju znajduje się 1 łóżko małżeńskie. Istnieje możliwość noclegu dla dodatkowej osoby na pojedyńczej leżance.

czytaj więcej
Pokój nr 4 - Zielony 2 os.

Klimatyczny, przestronny pokój poddaszowy z widokiem na grzbiet Karkonoszy i las. Możliwość noclegu dla dodatkowej osoby. W pokoju znajduje się 1 łóżko małżeńskie (możliwość zmiany na 2 pojedyńcze). Istnieje możliwość noclegu dla dodatkowej osoby na rozkładanej sofce.

czytaj więcej
Pokój nr. 5 - Błękitny 2 os.

Klimatyczny, pokój poddaszowy z widokiem na płd‐wsch (Karpacz w dalszym planie) i las. W pokoju znajduje się 1 łóżko małżeńskie. Istnieje możliwość noclegu dla dodatkowej osoby na pojedyńczej leżance.

czytaj więcej
Parter
Piętro
Poddasze